Jeden z tych dni – naszyjnik ze skręcanych sznurków

Ręcznie robione naszyjniki ze skręcanych sznurków

Nie, nie chodzi mi wcale o poniedziałek, ani nawet o ten dzień kiedy nic się człowiekowi nie chce, bo pogoda nie sprzyja. Chodzi o dzień kiedy masz już zaplanowane, że zaczniesz nowy projekt, w głowie odbywa się selekcja odpowiednich odcieni i kolorów, ekscytacja narasta, a ty już nie możesz doczekać się momentu gdy znajdziesz chwilę, aby rzucić się w wir tworzenia.

Aż wreszcie nadchodzi ten moment, siadasz, materiały przed Tobą, narzędzia w ręku a w głowie… nic… zupełnie nic… kompletna pustka… gdzie jest wena?! Skręcane sznurkigdzieżeś znowu polazła! Gdyby ktoś z Was ją spotkał to proszę obrugać i odesłać do mnie. Skandal tak się szlajać po okolicy! Czy wasza wena jest równie ruchliwa?;) No cóż, miał być jakiś duży, kreatywny, skomplikowany, niebanalny oraz czasochłonny projekt koralikowy na którego zasadzałam się przez cały tydzień. Oczywiście, wyszło jak zawsze. Weno wracaj, proszę! I chociaż faktycznie początkowo całą winę miałam zrzucić na niedobór weny, ostatecznie okazało się, że jej brak niekoniecznie oznacza coś złego. Człowiek zaczyna myśleć praktycznie. A co znaczy praktycznie? Szybko, prosto i z zadowalającym efektem końcowym. Taki jest właśnie dzisiejszy naszyjnik.
Szybki w wykonaniu, prosty – składa się wyłącznie ze sznurków i zadowalający – niby nic a wygląda jakbym go cały tydzień robiła;) Mówię wam był tak prosty i szybki, że zrobiłam aż 3 takie same w różnych kolorach, mało tego, nawet nakręciłam dla was TUTORIAL, który pojawi się już wkrótce. Mam nadzieję, że okaże się pomocny:) Do usłyszenia już niedługo, zostawiam was z moimi ekspresowymi naszyjnikami. Zaraz, zaraz … weno jednak wróciłaś!

Ręcznie robiony naszyjnik ze skręcanych sznurków

Ręcznie robiony naszyjnik ze skręcanych sznurków

Ręcznie robiony naszyjnik ze skręcanych sznurków

TUTORIAL WIDEO:

You may also like