Biżuteria robocza czyli skromnie czy na bogato?

sznur szydełkowo-koralikowy2

Prawda jest taka, że kobiety kochają biżuterię, czy to bransoletki, pierścionki, kolczyki czy naszyjniki, wszystkie razem czy też każdy z osobna, potrafią dodać każdej z nas blasku, ożywić i zmienić stylizację.

Prawda jest też taka, że nosimy różnego rodzaju biżuterię w zależności od okazji. Często jak przeglądam prace mistrzyń koralikowania, a w moich oczach jest to m.in. Svetlana Samete, to mimo, że podziwiam jej prace niejednokrotnie z otwartą buzią, to nieraz mówię sama do siebie: niesamowite! sztuka sama w sobie, jednak czy sprawdziłyby się jako biżuteria codziennego użytku?

No, nie wiem…niezaprzeczalnie są cudowne i jest na co popatrzeć, jednak czasami mam wrażenie, że te naszyjniki są tak bogate, że trzeba by było je nosić nago 😉 Aczkolwiek nie generalizuję, każdy ma swój gust oraz styl i na codzień równie dobrze może się nosić na bogato. Ja jak na razie zostanę przy prosto i skromnie na codzień. Oto dobre zaanonsowanie dzisiejszego naszyjnika. Zrobiony został w prezencie dla zapracowanej i eleganckiej kobiety. Nie spodziewałam się, że sznur szydełkowo-koralikowy może naprawdę dobrze prezentować się w jednolitym kolorze, a jednak. Zgodnie z życzeniem pasuje praktycznie do wszystkiego. Użyte koraliki to Toho 11/0, w kolorze gold-lined crystal, w słońcu wyglądają niesamowicie,

zobaczcie sami:

sznur szydełkowo-koralikowy2

sznur szydełkowo-koralikowy2

sznur szydełkowo-koralikowy2

 

You may also like